• Swingers Club Gravitacja

Klub Gravitacja to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych Gości.

Klub Gravitacja jest prywatnym miejscem, mieszczącym się w Wodzisławiu Śląskim, który powstał z myślą o ludziach pragnących spędzić miło wieczór, odprężyć się i zrelaksować, a także spełniać swoje fantazje.

To w naszym  klubie swingers odkryjesz świat magicznych doznań w wyrafinowanym erotycznym środowisku, gdzie noc po nocy odkrywamy na nowo sztukę uwodzenia i erotycznej wolności. 

Swigers Club Gravitacja to miejsce przeznaczone dla ludzi uzależnionych od fantazji i zabawy, dla ludzi którzy czują się wolni i szczęśliwi.  Jeżeli jesteście otwarci na nowe, intrygujące znajomości, a nagość nie jest dla Was żadną przeszkodą to właśnie na Was czekamy! 

Wnętrza klubu:

Wnętrze klubu zaprojektowane jest na jednym poziomie i ma 500 m2, gdzie każdy miłośnik dużej przestrzeni będzie się czuł komfortowo, ale jeżeli potrzebujecie dyskretnych kącików, takie też u nas znajdziecie.

Na wstępie zapraszamy do strefy towarzysko – zapoznawczej z ogromną sofą, gdzie możecie ze sobą porozmawiać, miejscem do tańczenia , a także z dużym barem, gdzie czekają na Was najlepsze alkohole.

Kto do nas zawita nie może ominąć strefy SPA, z dużym JACUZZI oraz sauną fińską, aby odpocząć po ciężkim tygodniu pracy i nie tylko…

Przenieśmy się dalej – do strefy zabaw… a tam znajduje się kilka miejsc gdzie możecie przeżyć niezapomniane chwile. Znajdziecie tu pokoje zamknięte i otwarte, a także łóżka do masażu i pokój BDSM z łóżkiem z dybami i klatką, huśtawką miłości oraz krzyżem.

Kolejną strefą jest „CZERWONA STREFA”, która jest połączeniem strefy zapoznawczej ze strefą zabaw. Znajdziecie tutaj bilard oraz mniejszą lożę, gdzie możecie zagrać partyjkę i lepiej się poznać. Czeka na Was „glory hole” w dwóch wersjach. Znajdziecie tutaj także „dark room”, pokój z sofami tantrycznymi oraz pokój z łóżkiem w stylu „greya”. 

 
Nasze wrażenia z wizyty w klubie, opisalismy tutaj.Nadchodzące imprezy

 

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Strona zawiera treści erotyczne.
Czy jesteś osobą pełnoletnią?