• Unikalne Figurki, Rzeźby i Świece w Kształcie Penisa

W naszym sklepie zagościła niezwykła kolekcja, która przeniesie Cię do magicznego świata sztuki stworzonej z pasją i oddaniem. Poznaj nowość – Figurki i Świece, które są prawdziwym dziełem sztuki, stworzonym przez utalentowanych artystów! Odkryj niezwykłą kolekcję świeczek, które połączą humor z unikalnym stylem w Twoim wnętrzu!

Figurki i świece Dicker - kliknij tutaj

Figurki / rzeżby Luxfera - kliknik tutaj

Każda z tych figur i świec jest wyjątkowa, pełna charakteru i niepowtarzalnego uroku. Dlaczego? Ponieważ nasi artyści wkładają w swoją pracę mnóstwo energii, serca i wyobraźni. To nie są po prostu produkty, to małe arcydzieła, które emanują indywidualnością i kreatywnością. 

Zanurz się w świecie różnorodności! Każda figura przedstawia inną postać, pełną unikalnych szczegółów i osobowości, doskonale odzwierciedlającą charakter postaci, którą reprezentują. Nasza kolekcja ma wszystko, aby zaspokoić Twoje zmysły i wzbogacić Twoje wnętrze. Już niebawem będziecie mogli cieszyć się tą niezwykłą kolekcją! Śledźcie naszą stronę internetową i nasze media społecznościowe, aby nie przegapić premiery.


Zdjecie-12-03-2024-13-23-03(1).jpg Zdjecie-12-03-2024-13-25-55(2).jpg

Zdjecie-16-06-2024-09-55-34-6-.jpg Zdjecie-16-06-2024-09-55-34-16-.jpg
  
logo.jpg

Luxfera to wyjątkowa marka łącząca pasję do sztuki z rzemiosłem tworzenia ekskluzywnych mebli.

Każdy nasz produkt jest odzwierciedleniem artystycznego podejścia do designu, gdzie tradycyjne techniki rzemieślnicze spotykają się z nowoczesnymi trendami, tworząc niepowtarzalne i prawdziwe dzieła sztuki dla Twojego wnętrza.
Jesteśmy producentem, opracowaliśmy własną, nowoczesną technologię produkcyjną, połączoną z wielogodzinnym procesem pracy ręcznej.

Firma powstała w 2022 roku, jej założycielem jest Damian Kaczorowski, wszechstronny artysta tatuator.
Produkcja nie jest masowa, istnieje możliwość personalizacji zamówienia oraz tworzenie indywidualnych produktów według pomysłu klienta.
Filozofia działalności polega na krótkich seriach, nie przekraczając kilku sztuk produktów, aczkolwiek jest możliwość wykonania danej rzeczy tylko jeden raz, tak aby szczęśliwy posiadacz mógł w 100% cieszyć się jedynym na świecie egzemplarzem.
Zależy nam aby spełnić wymagania i sprostać potrzebom klienta premium.
Zajmujemy się wszystkim sami, od pomysłu, przez projekt, wykonanie podstawy rzeźby, postprocessing oraz wykończenie.

Produkty Luxfera już znajdziecie w naszym sklepie.

Luxfera-sensual-27.jpg Zdjecie-25-05-2023-10-31-05(1).jpg
  
Kochankowie(1).jpg Threefome(1).jpg


  • Warunkowy dostęp do sklepu

Strona zawiera treści erotyczne.
Czy jesteś osobą pełnoletnią?