• SEX PARADISE - PRZYGODOWA GRA EROTYCZNA Windows i MacOS i Android

Symbol: Sex Paradise

SEX PARADISE ! To zupełnie nowa gra imprezowa ! Przygodowa Gra Planszowa, z elementami erotyki i sexu. Każdy może zagrać z każdym... wystarczy się spotkać. Wystarczy posiadać Komputer z Windowsem lub Mac. Pamiętajcie... najlepsze gry erotyczne tylko od producenta MadMaxArt STUDIO Zapraszamy do zabawy...

99.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
darmowa dostawa 0
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Przedstawiamy SEX PARADISE ! To zupełnie nowa gra imprezowa ! Przygodowa Gra Planszowa, z elementami erotyki i sexu. Każdy może zagrać z każdym... wystarczy się spotkać. Wystarczy posiadać Komputer z Windowsem lub Mac lub urządzenie mobilne z systemem android. Pamiętajcie... najlepsze gry erotyczne tylko od producenta MadMaxArt STUDIO Zapraszamy do zabawy...

SEX PARADISE to zupełnie nowa jakość gry Towarzyskiej… Przygodowa Gra Planszowa jakiej jeszcze nie było ! Jedyna okazja aby uczestniczyć w tej przygodzie to usiąść przy wspólnym stole i zagrać.

Akcja Gry osadzona jest na tropikalnej wyspie. Spotkacie się tam z Indianami oraz Piratami. Grać można w Parze w zaciszu sypialni lub w większym gronie. Gra jest Towarzyska i Kontaktowa! Nie jest to gra online. Aby zagrać trzeba się naprawdę spotkać przy jednym stole. Można grać Mocno Erotycznie ze wszystkimi konsekwencjami, albo Towarzysko bez rozbierania się lub rozbierać się tylko do bielizny.

Świetna erotyczna impreza na Tropikalnej Wyspie.

GRA jest aplikacją na Windows i MacOS i urządzenia mobilne z systemem Android

Proces zakupu gry przebiega w następujący sposób.

1.    Po zakupie gry w naszym sklepie lub Allegro, wysyłam link do pobierania aplikacji.

2.    Należy pobrać Produkt na dysk twardy komputera, przy pomocy dostarczonego przez dystrybutora linku.

3.    Następnie sugerujemy umieścić pobrany plik w docelowym katalogu i uruchomić. Jest to, samorozpakowujące się archiwum... po chwili otrzymujemy produkt gotowy do użycia.

4.    Po uruchomieniu aplikacji niezbędne jest przesłanie do nas „klucza zapytania” (dostępne podczas uruchomienia aplikacji) na podstawie którego zostanie dla państwa utworzony przez producenta klucz licencyjny i przesłany    na podany adres e-mail. 

Informujemy, że w momencie "pobrania" tego produktu cyfrowego, Konsument traci prawo do odstąpienia od umowy.

 

Gra dla dorosłych, swingersi, seksualna rozrywka, fantazje, rozwiązłość, erotyka, intymność, zabawa w łóżku, gra z partnerem, odkrywanie seksualności, gra erotyczna, ekscytacja, namiętność, seksualne wyzwania.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Strona zawiera treści erotyczne.
Czy jesteś osobą pełnoletnią?