• Mystim Real Deal Neal eStimVibrator, Black

Symbol: 6308621
317.00
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 16
Kurier Inpost 16
Paczkomaty InPost 20
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Lubisz prawdziwych facetów?

W takim razie nasz Real Deal Neal Black Edition powinien bardzo ci się spodobać. Mocny silnik i ekscytujący design zachwycą Cię zarówno e-stymulacją, jak i wibracjami. Możesz cieszyć się zabawą z Nealem - zachwyci Cię 8 programami wibracyjnymi i 5 e-stymulacyjnymi - a może nawet zostanie Twoim nowym ulubionym partnerem treningowym. Jeśli kompletnie go wycieńczysz, możesz bardzo szybko przywrócić go do działania za pomocą dowolnego magnetycznego kabla ładującego.

 

Programy wibracyjne

Twój Mystim Vibe ma 8 programów wibracyjnych, 5 programów e-stymulacji i jeden program specjalnie do treningu mięśni dna miednicy. Masz kontrolę nad tym, czy chcesz cieszyć się ciągłym „szumem" wibracji w celu stymulacji, czy też wybrać intensywne interwały pulsacji. W instrukcji jest krótkie omówienie programów. Jednak w tym przypadku, podobnie jak w wielu innych w życiu, najlepszym sposobem, aby się o tym przekonać, jest próba!

 

Programy e-stymulacyjne

Każdy z pięciu programów elektrostymulacji oferowanych przez E-Stim Vibe ma na celu dostarczenie Ci nowych, ekscytujących wrażeń sensorycznych. Każde naciśnięcie przycisku e-stim przełącza do następnego programu. Aby uniknąć błędnego ustawienia, po zmianie programu należy odczekać chwilę przed zwiększeniem intensywności, ponieważ programy z falami (2 i 4) osiągają najwyższy poziom stymulacji dopiero po około 3 sekundach.

 

Program szkolenia mięśni dna miednicy

Podczas gdy opisane powyżej programy e-stymulacji stymulują zakończenia nerwowe, program treningowy zamiast tego stymuluje włókna mięśniowe dna miednicy, wzmacniając przy tym mięśnie. Dzięki temu programowi powinnaś poczuć skurcze mięśni. Aby uzyskać optymalny efekt treningu, należy ustawić jak najwyższą intensywność bez odczuwania bolesnych skurczów. Jeśli nie czujesz, jak mięśnie ponownie się kurczą i rozluźniają, spróbuj zmienić pozycję swojego E-Stim Vibe. Trening jest skuteczny tylko wtedy, gdy czujesz ruch mięśni. Aby aktywować program treningowy, kliknij 5 programów e-stymulacji; szósty program e-stim to trening mięśni dna miednicy. Program stymulacji mięśni przebiega najpierw przez fazę generowania odczuwalnych impulsów stymulujących skurcz dna miednicy, po której następuje faza regeneracji, podczas której mięśnie powinny się rozluźnić. Do uzyskania idealnego efektu treningowego potrzebne są oba działania. Podczas kilkusekundowej długiej fazy rekonwalescencji możesz mieć wrażenie, że elektrostymulacja została wyłączona - po prostu odczekaj kilka sekund, aż cykl rozpocznie się ponownie.

Twój wibrator Mystim jest wykonany z platynowego silikonu klasy medycznej. Dzięki temu jest niezwykle higieniczny i łatwy do czyszczenia wilgotną ściereczką i łagodnym mydłem. Należy również regularnie stosować przyjazny dla skóry środek dezynfekujący (należy zapoznać się z odpowiednią instrukcją użycia). Przed ponownym użyciem lub ładowaniem wibratora należy pozostawić go do całkowitego wyschnięcia. Upewnij się, że używasz swojego wibratora tylko z lubrykantem na bazie wody. W celu lepszego przewodzenia prądu można użyć specjalnych żeli przewodzących.

  •          8 programów wibracji
  •          5 programów e-stymulacji z 10 poziomami intensywności
  •          Program treningowy dla kobiecego dna miednicy poprawia zdolność orgazmu
  •          Silikon klasy medycznej zapewnia przyjemne uczucie i wysoką przyjazność dla skóry
  •          Szczególnie cichy pomimo dwóch mocnych silników

 

SPECYFIKACJA:

Długość 16,5 cm

Średnica 3,6 cm

Wykonany w 100% z platynowego silikonu medycznego

W zestawie ładowarka magnetyczna Mystim z kablem USB

W przypadku tego gadżetu nie ma potrzeby używania jednostki sterującej, aby korzystać z funkcji elektrostymulacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Strona zawiera treści erotyczne.
Czy jesteś osobą pełnoletnią?